Foxy Beauty salon Praha

Objevte oázu klidu
a nechte o sebe pečovat!

Zasloužíte si to, zasloužíte si to, zasloužíte si to!
Chcete to slyšet ještě jednou? Ano, opravdu si to zasloužíte!

Vyberte si svou službu:


Kosmetické
služby

Vyberte si procedury i speciální ošetření přímo na míru.  Ultrazvukové čištění pleti, galvanická žehlička, peeling. Komplexní programy pro obnovu, hydrataci, omlazení pleti. A samozřejmostí je vaše relaxace.


Obočí
permanentní make-up

Perfektní a přirozeně vypadajíc obočí?PHIBROWS (microblading)   čepelkou  setetuje jeden chloupek po druhém a výsledek je dokonalý. Pudrové obočí - tvořené mikrotečkami, umožňuje výrazný vzhled.


Oční linky
permanentní make-up

Chcete mít oči zvýrazněné stále? Už vás nebaví každodenní náročné tahy tužkou? Tetované oční linky jsou řešením. Nikdo si nevšimne permanentního make-upu, ale uvědomí si váš pohled a krásné husté řasy.


Prodej
exkluzivní kosmetiky

Produkty špičkové kvality od značky GIGI a YAGE inspirované přírodou. Vybrané přímo pro vaši pleť a její momentální potřeby. 


Líčení
denní i večerní

Všechny můžeme zazářit. Nechte vyniknout své přednosti. Nalíčíme vás na důležité události a máme i „Minikurz praktického líčení”.


Analýza pleti
a poradenství

Profesionální přístrojová analýza pleti nám umožní přesně zjistit co a kde právě teď pokožce schází. Zjistíme díky tomu, jak pleti pomoci.

Novinky


Liftingová masáž
obličeje

Specializovaná masáž obličeje s výraznými regeneračními a liftingovými účinky je jedním z mála učinných biomechanických způsobů omlazení pleti. 


Laminace obočí /
Lash lifting s botoxem řas

Laminace zafixuje neposedné chloupky, vykouzlí jednotné obočí a opticky zvětší jeho objem. Lash lifting řasy viditelně prodlouží, zesílí a natočí. Lash botox opraví strukturu řas.  


Chemický
peeling

Chemický peeling je rychlé a účinné ošetření používané k razantnímu obnovení a vyčištění pokožky, zmenšení pórů, projasnění, ke zlepšení její hydratace a pružnosti.