PERMANENTNÍ
MAKE-UP OBOČÍ

Metoda PHIBROWS vás ohromí svou přirozeností

Permanentní make-up obočí

Phibrows (microblading) je metoda, díky které získáte dokonalé obočí. Tetuje se jeden chloupek po druhém tak, aby byl zachován přirozený tvar a barva obočí.
Jedná se o precizní metodu, která působí zcela přirozeně. Používáme kvalitní pigmenty bez těžkých kovů, díky kterým je zajištěna barevná stálost.

Proč si vybrat právě Phibrows metodu?

 • získáte dokonalé přirozené obočí
 • je prováděna certifikovaným profesionálem
 • pigment neobsahuje těžké kovy (zajištění stálosti barvy)
 • není testováno na zvířatech
 • vydrží průměrně 1-3 roky (dle typu vaší pokožky)
   

PhiAcademy je jednou z nejprestižnějších celosvětově uznávaných akademií permanentního makeupu a jejich certifikaci získají pouze profesionálové.

Tvar obočí je navržen dle pravidla zlatého řezu Phi (1,618) v souladu s jednotlivými obličejovými rysy a jednotlivé fáze návrhu jsou konzultovány s klientem.

PhiBrows microblading vydrží na kůži v průměru 1-3 roky v závislosti na typu pokožky, věku, životním stylu a především následné péči po aplikaci.

Shading - stínování metoda, kterou se obočí dobarví, ztmaví strojkem.

Ošetření zahrnuje:
- vstupní konzultaci, ošetření 2-3 hodiny, velmi podrobné informace k péči po zákroku, balíček péče po zákroku, konzultace a monitoring po zákroku.

Délka ošetření:     cca 2,5 hodiny (dle vašeho obočí)
Cena:                       6 000 Kč
Korekce:                  1 500 Kč (1-3 měsíce po první aplikaci)

Shading:                 + 500 Kč 

POZOR:                 Termín je platný až po zaplacení zálohové platby (link níže)

O průběhu ošetření, hojení, a korekci

Průběh ošetření
Zákrok trvá cca 2-2,5 hodiny včetně konzultace, posouzení stavu vaší pokožky, výběru odstínu pigmentu (v souladu s Phi aplikací) a zakreslení ideálního tvaru obočí (rovněž dle speciální Phi aplikace).

Hojení
PhiBrows se hojí cca měsíc, kdy intenzita barvy nejdříve vybledne a pak opět ztmavne do finálního odstínu. Během prvních 5 až 7 dnů je barva extrémně tmavá. O 7 dní později ztrácí 40 až 50% své intenzity. Pokud si  myslíte, že je barva příliš tmavá, v žádném případě se nepokoušejte odstranit ji sami. Trpělivě počkejte 7 dní, kdy barva po uzdravení pokožky sama vybledne. Obočí je po vyhojení o cca 10-20% užší a světlejší než po první aplikaci.

Korekce
Korekce se provádí po cca 1 měsíci po aplikaci (nejdéle však 3 měsíce po aplikaci), kdy se doplní barvou jednotlivé chlupky připadně se poupraví tvar obočí nebo zvolená barva.

Trvanlivost PhiBrows primárně závisí na tom, jak mastná je pokožka. Čím je pokožka mastnější, tím kratší dobu barva vydrží. Stálost barev snižuje také pocení a opalování. 

Měli byste vědět před ošetřením

Microblading PhiBrows vytváří nádherné obočí, tato technika se však nedoporučuje všem. Abyste předešli komplikacím a mohly být spokojené s výsledkem ošetření, přečtěte si níže uvedená doporučení a pravidla:

 • Vyhýbejte se alkoholu a kofeinu 24 hodin před zákrokem, aby se zabránilo nadměrnému krvácení.
 • Abyste zabránili nadměrnému krvácení, nepoužívejte 48 hodin před zahájením léčby léky na ředění krve, jako je aspirin, niacin, vitamin E nebo ibuprofen. 
 • Vyvarujte se laminování nebo barvení obočí minimálně týden před zákrokem.
 • 3 týdny před nebo 4 týdny po zákroku by se nemělo provádět žádné ošetření botoxem či jiným plnivem.
 • Nepodstupujte chemický peeling 60 dní před nebo po zákroku. Chemický peeling způsobí, že se vaše pokožka předčasně odlupuje a (obočí se bude rychleji odlupovat díky chemickým látkám, které se dostávají pod kůži). 
 • Během prvních 30 dnů v procesu hojení nepoužívejte retinoly / Retin-A, krémy proti stárnutí / akné nebo séra obsahující kyseliny, protože obočí může předčasně vyblednout.
 • Vyvarujte se nadměrného pocení v den procedury a během prvního týdne během procesu hojení.
 • Vyvarujte se silného slunečního záření nebo UV záření 3 dny před zákrokem. Pokud se pravidelně opalujete, měla by být pokožka v den procedury plně zhojena.
Kontraindikace

Permanentní make-up je porušením kůže, proto má kontraindikace. Prosím, pečlivě si přečtete informaci o kontraindikacích.
Jestliže máte podezření, že se následující kontraindikace mohou týkat Vás, konzultujte s námi zákrok nejprve po telefonu a teprve poté si rezervujte termín. V případě, že máte pouze mírné stavy výše uvedených onemocnění, poraďte se svým lékařem.

 • alergie na anestetika 

 • těhotenství nebo kojení

 • snížená imunita nebo nachlazení

 • diabetes

 • lékařsky potvrzená snížená či zvýšená srážlivost krve – pokud berete léky na ředění krve

 • velmi citlivé a slzící oči (pro permanentní make.up očních linek)

 • jiná závažná onemocnění

 • psychická porucha

 • náchylnost ke keloidním jizvám

 • Období menstruace, kdy ženy trpí zvýšenou šancí na krvácení a jejich práh bolesti je výrazně nižší. Proto doporučujeme podstoupit zákrok spíše ve střední části cyklu.

 • Botoxové injekce v oblasti čela a obočí (nejméně 2 – 3 týdny po aplikaci).

 • Chemoterapie

 • Žloutenka, HIV, AIDS.

Péče po zákroku

Následná péče o nové obočí tvoří 70% úspěchu a je velmi důležitá pro konečnou podobu obočí. Nesprávným ošetřováním může dojít k tomu, že se pigment v pokožce neudrží. Dodržujte proto pečlivě rady a všechna doporučení, pokud tak neučiníte, můžete přijít až o 70% tahů v novém obočí. Podrobně rozepsané pokyny k následné péče dostanete u mě ve studiu.

Zálohová platba PMU!

ZÁVAZNÁ REZERVACE PROBĚHNE POUZE PO ZAPLACENÍ ZÁLOHY 1000,-při vytvoření rezervace,  jinak se termín automaticky stornuje a čas se uvolní. 
TERMÍN JE ZÁVAZNÝ AŽ PO UHRAZENÍ ZÁLOHY.
AKCEPTUJEME JEN JEDNO PŘESUNUTÍ ČI ZRUŠENÍ TERMÍNU!

Záloha slouží jako jistina, klientka se na dohodnutý termín dostaví a bude ji odečtena z celkové ceny. V případě, že se klientka na domluvený termín nedostaví a zruší termín méně nežli 2 pracovní dny (48h) před termínem, je záloha NEVRATNÁ. Důvodem je zmařený čas, který není v tak krátké době již možné obsadit.
V případě zrušení termínu z mé strany, bude stanoven náhradní termín nebo vrácena přijatá záloha do 7 pracovních dnů. Doplatek je splatný v den konání PMU. Korekce probíhají nejdříve 5 – 8 týdnů od první návštěvy. Provádí se maximálně 2 korekce.


Reference od našich klientů

Všechny recenze najdete na Google mapách na profilu salónu Foxy Beauty nebo Phibrows Microblading ČB

Eva S.

Tetování metodou Phibrows vypadá skvěle a naprosto přirozeně. Nejvíc se mi líbil profesinální přístup, Iva je velmi precizní a  výsledek je dokonalý. Artistku i metodu tetování mohu jen doporučit.

Klára L.

I když jsem do obočí s metodou Phibrows šla trochu s obavami, byla jsem nakonec příjemně překvapena. Iva si dala velmi záležet na vykreslení a kvalitě provedení, tetování jako takové bylo skoro bez bolesti. Chtěla bych pochválit a ocenit vysvětlení prováděné práce a k celkově milý přístup. Určitě bych šla na obočí znovu, s výsledkem jsem velmi spokojená.

Lucie S.

Iv je moc příjemná a vyzařuje pozitivní energii. Ohledně tetování vše vysvětlí, popíše. Samotné zakreslení je fajn relax. Potom už to tak příjemné není, ale dá se to vydržet. A za ten výsledek to stojí.

Gabriela Plánská

Dlouhou dobu jsem zvažovala permanentní make-up obočí, ale asi jako každý, jsem měla obavy, jak by to mohlo dopadnout. U paní Ivy žádné pochybnosti mít nemusíte. Perfektní příprava tvaru obočí s následným precizním vykreslením jednotlivých chloupků rukou milé profesionálky :-) To vše ve velmi příjemném prostředí. Už se těším až se objednám na kosmetiku. Tímto paní Ivě moc děkuji a všem vřele doporučuji!
PS. Taktéž oceňuji parkování přímo ve dvoře před salonem.
 

Kateřina Michalová

Naprostá spokojenost. S výsledným efektem, průběhem celé procedury, krásnými prostory a hlavně s velmi příjemnými lidmi. Podstoupila jsem PM obočí metodou Phibrows a výsledek předčil má očekávání. Doporučuji.

Petra Hlaváčková

Jsem přímo nadšena z práce pani Kubove. Obočí je nádherné, přístup profesionální, práce precizní! Mohu jedine doporučit!

Kristýna Skůpová

Jsem naprosto spokojená úžasná péče a skvělé prostředí. Byla jsem na microbladingu a mám nádherné obočí. Moc děkuji. Mohu doporučit. ❤️

Anežka Hávová

Trochu jsem se bála permanentniho makeupu oboci - PHIBROWS, nejenze to bude bolestive, ale obavala jsem se vysledku. Bolestivé to bylo asi tak,ze jsem pri zakroku podrimovala a vysledek je skvely! Jsem rada,ze jsem do toho sla... Prostredi i personal velice prijemny. Doporucuji kazdymu,kdo jeste vaha s jakymkoliv permanentním makeupem. Holky jsou sikulky 🤩

Terezie Skálová

K úpravě obočí metodou Phibrows Microblading jsem se odhodlávala několik měsíců. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě Ivču. Její práce je naprosto profesionální. Provádí jí precizně a je vidět, že jí permanentní make-up hodně baví. Výsledkem je krásné a přirozené obočí. Moc jí děkuji a maximálně její práci doporučuji!

Olga Hajná

Jsem moc ráda, že jsem si pro permanentní make-up obočí zvolila právě Foxy Beauty, do té doby pro mě neznámou kosmetiku. Zásah do obočí jsem hodně zvažovala. Pani Kubová mi vše trpělivě po telefonu vysvětlila a už po tomto prvním telefonátu jsem tušila, že jsem si vybrala dobře. S výsledkem jsem maximálně spokojená. Chtěla jsem velmi přirozeně obočí, vytvarované s ohledem na můj tvar obličeje. Děkuji za velmi precizní a pečlivou práci.

Zuzana Glázerová

V salónu jsem byla na tetování obočí. Profesionální přístup paní Ivy rozehnal moje obavy se zákroku. Byly to dvě příjemně strávené hodinky. A to nejdůležitější..mám krásné obočí. Děkuji

Markéta Běhounková

Využila jsem permanentní make-up. Obočí je krásné, přirozené, oční linka elegantní. Vše velmi precizně a citlivě provedeno. Jsem nadšená. Moc děkuji.

Silvie Bláhová

Tímto bych chtěla vyjádřit neskonalý dík a nejhlubší obdiv k práci i osobnosti paní Ivy Kubové. Precizně odvedené, zároveň jsem měla pocit jakési bezprostřednosti a lehkosti v tazích jednotlivých fází procesu. Iva je neskutečně milá a přirozená, skvěle jsme si popovídaly, což považuji za přidanou hodnotu, kterou nevyvážíte penězi. Moc se mi líbí její celková koncepce salonu, jehož nosným bodem je tu klient jako celek- nesoustředí se pouze na "to, co si jdete koupit", ale snaží se Vám poskytnout maximum i pro ostatní smysly a duši. Tento "holistický" pohled je v tomto odvětví ojedinělý (alespoň tady v ČB). Nejsou za ním žádné certifikáty, stáže, workshopy a další "cingrlátka". Jde především o to, mít zájem o lidi jako takové. Vlastně mít rád lidi...a sebe... a to Iva všechno má a umí předat dál. Těším se na další návštěvu,  PS: Vlastně jsem nepopsala, jak konkrétně jsem s microbladingem spokojená. Excelentní! A reakce okolí?? Chtějí to taky. Nemusím se malovat, je to výrazné a zároveň přirozené. Díky.
 

Lucie Staňková

Děkuji za krásné obočí, které vypadá jako pravé, za milý přístup, krásné prostředí a profesionální práci ❤️

Kamila Ježková

Profesionalita, preciznost, příjemné vystupování a komunikace, krásné prostředí.. to jsou jen některé z věcí, které paní Ivu a její práci charakterizují. Hodně let jsem zvažovala permanentní obočí kvůli tomu, že mé bylo hodně špatné. Nic z toho, co jsem mohla vidět, mě nepřesvědčilo natolik, abych do toho šla, až jsem viděla naživo obočí od paní Ivy a bylo rozhodnuto ;) Po první návštěvě (microblading) jsem byla nadšená, po druhém zákroku, kdy proběhl i shading, jsem byla v absolutní euforii, jak krásné obočí se povedlo paní Ivě vytvořit. Je vidět, že paní Iva má "oko" a v podstatě výtvarný talent a navíc dokáže odhadnout, jaké obočí (tvar, šíře) vám bude nejvíce "sedět". Byla jsem užaslá z toho, jak paní Iva přemýšlí nad každým doplňujícím chloupkem tak, aby hotové dílo bylo dokonalé, ale přitom stále působilo přirozeným dojmem. Jelikož nejsem běžným vyhledávačem podobných procedur, obávala jsem se i bolesti. Musím říci, že zákrok vůbec nebolel (opravdu se to rovná škrábnutím o trn) a v jednu chvíli jsem snad i na pár vteřin usnula 😅 Paní Iva vše dostatečně vysvětluje a po celou dobu zákroku se vás stále ptá, zda je vše v pořádku, zda nic nebolí atd. Prostě dokonalá péče, dokonalý výsledek 👍 Tuto recenzi píši s odstupem 4 měsíců, takže nejsem opojena čerstvou euforií, jak by se mohlo zdát ☺ Ale čím dál, tím více jsem za mé "nové" obočí ráda ❤ 

Přesvědčili jste se?

V tom případě se těšíme na další setkání.